O společnosti JUNG

Albrecht Jung založil společnost v roce 1912 v Schalksmühle v Severním Porýním-Vestfálsku na třech základních premisách: pokrok, kvalita a design. Uplynulo sice více než sto let, tyto principy ale zůstávají stále aktuální a jsou charakteristické pro celou společnost JUNG i dnes.

Heslo “pokrok jako tradice” je každodenní přístup k práci a vývoji a zároveň závazek k neustálému inovativnímu myšlení.

Kvalita made in Germany

První továrna společnosti JUNG v Německu

Závazek k vytváření nových nápadů, uživatelsky přívětivějších řešení, vymýšlení lepších funkcí, navrhování atraktivnějšího vzhledu a poskytování stále vstřícnějších a užitečnějších služeb. Všechno to společnost JUNG charakterizuje a každodenně motivuje k naplňování a rozvíjení více než stoletého odkazu.

Továrna společnosti JUNG v Německu

V současnosti společnost JUNG sídlí stále v Schalksmühle, kde byla založena. Další moderní továrnu a logistické centrum funguje ve městě Lünen. Všechny produkty jsou tak vyrobeny v Německu a certifikovány TÜV Nord. Návaznost na tradici zaručuje Harald Jung, vnuk zakladatele firmy, který stojí ve vedení podniku.


Ač ukotvena lokálně a s rodinou tradicí, funguje JUNG globálně na 5 kontinentech v 67 zemích a v současnosti má už okolo 1200 zaměstnanců a miliony spokojených zákazníků.

Sídlo společnosti JUNG

Kontakt

Vypínače JUNG se kupují u:

Premisa TZB s.r.o.
Podolská 50, Praha 4, 147 00

+420 773 647 244
info@inteligentni.house

www.inteligentni.house


%d bloggers like this: