Systém KNX

Celosvětový otevřený standard pro inteligentní elektroinstalaci výborně doplňuje společnost JUNG svými designovými ovladači a termostaty, které se skvělé hodí do každého interiéru.

Chytré bydlení. Inteligentní domy. Smart house. Chytrá elektroinstalace.

Ať už říkáte chytré elektroinstalaci jakkoli, nebojte se ji oživit KNX ovladači od společnosti JUNG!


Celokovové KNX ovladače řady JUNG F40 v designu LS990

Čtyřtlačítka, dvoutlačítka, termostaty (zde například KRMTSD) a další je možno umisťovat do vícerámečků (JUNG nabízí ve většině designových řad až pětirámeček) a využít tak možnosti kombinací s otatními koncovými prvky a zásuvkami.

Elegantní ale bude i jednoduché čtyřtlačítko 4194TSM umístěné na stěně samostatně v jednorámečku nebo vhodně vybrané plastové varianty.


Klasické rozložení tlačítek s designovou řadou F50

Stejně jako řada F40 i řada F50 vyniká velkým výběrem materiálů ovladačů (plast, nerez, hliník, mosaz). Také zde je možné je kombinovat do kovových rámečků řady LS990, skleněných A CREATION nebo elegantních plastových A550 resp. A FLOW.

Pro KNX vypínače, tlačítka a termostaty řady F50 je charakteristické rozložení tlačítek v párech po stranách ovladače a možnost použití podsvíceného popisového pole.


KNX ovladače v designu obyčejného vypínače, to je řada F10

Způsob ovládání, který pochopí úplně každý.

Inteligentní dům plně ovládáný z telefonu, zautomatizované funkce a scény, měření a regulace teplot v jednotlivých místnostech a spoustu dalšího se skrývá za KNX ovladači F10 v osvědčených tvarech, materiálech a barvách společnosti JUNG.

Naprostá klasika potkává inteligentní dům v podání KNX.


Vše zjednoduší profesionální laserové gravírování

Složitější instalace značně zjednoduší možnost laserového gravírování přímo od společnosti JUNG. V těch jednodušších se s gravírováním neztratí ani návštěva.

Použijte originální, minimalistické a elegantní ikony od společnosti JUNG nebo si navrhněte své vlastní.


Kdo to všechno navrhne, naprogramuje a oživí?

Nejdůležitější je mít projekt chytré elektroinstalce důkladně připravený dopředu. Proto je nezbytné nepodcenit projekt Vašeho inteligentního domu v začátcích.

Následné programování, oživení a nastavení je už potom hračka. Nazapomínejte také na následný servis!

Projekční činnost, poradenství, programování, servis a další služby najdete na:

https://inteligentni.house/kontakt/

%d bloggers like this: